İstanbul Mustafakemalpaşa Nakliyat

Post in istanbul bursa nakliyat

İstanbul Mustafakemalpaşa Evden Eve Nakliyat

     Mustafakemalpaşa’nın bol rampalı yollarında eminiz ki siz de parça eşya taşımaya ihtiyaç duyduğunuzda kendinize güvenemeyip, işi profesyonel ellere bırakmak istiyor ancak kaliteli bir nakliye firmasının el yakan fiyatlarından çekiniyor musunuz? O halde firmamız olarak size hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Avrupa Nakliyat firması olarak, nakliye konusunda Türkiye’nin en kaliteli sistemlerini rakiplerimiz ile rekabet fiyatları doğrultusunda sunuyoruz. Firmamız komisyon üzeri iş yapmamakla birlikte nakliyesinden sorumlu en küçük eşyasına kadar tüm parça eşyalarını sigorta güvencesi ile korumakta. Üstelik bu sigortalama işlemi için ekstra bedel ödemenize de gerek yok. Nakliye için anlaştığımız bedel, bu sigorta bedeline dahil.

Firmamızda çalışan nakliye sorumlusu personellerimiz, Amerika’da bulunan RTS ile parça eşyalarınızın ağırlık merkezleri esas alınarak paketlenme işlemlerini gerçekleştiriyor. Bunun için özel eğitim alan çalışanlarımız, paketleme işlemi sonrasında parça eşyalarınızı nakliye asansörlerine yerleştirip, istenilen noktaya  konumlandırıyor. Bu işlemler sırasında parça eşyalarınıza bir zarar gelmişse bu zarar tamamıyla firmamız tarafından şahsınıza tahsil ediliyor. İddialıyız, biz en iyisini standart fiyatlar ile sağlıyoruz!