İstanbul İznik Evden Eve Nakliyat

Post in istanbul iznik nakliyat

 İznik  istanbul Evden Eve Nakliyat

     İznik ve İstanbul iki gelişmiş il olsa da sık sık kötü yollara ve dar sokaklara sahip iki şehir. Bu iki şehirde evden eve parça eşya taşımak ise tam anlamıyla büyük bir külfet. Bundan mütevellit olsa gerek iki şehir arası yüzü aşkın nakliye firması mevcut.

Avrupa Nakliyat firması olarak sunduğumuz hizmetler ile bu yüzü aşkın nakliye firmasının zirvesinde bir firmayız. Ne gibi farklarımız mı var? Firmamız, taşıdıkları parça eşyalara kesinlikle komisyon ücreti almıyor bunun yanında tüm parça eşyaları özel taşımacılık sigortası ile sigortalıyor. Yani, bizim nakliyemiz sırasında değeri ne olursa olsun, bir malınıza zarar gelirse, firmamız eksiksiz olarak bunu karşılıyor.

Hukuksal olarak sizlere sunduğumuz avantajlarımızın yanı sıra personel bazında sunduğumuz hizmetler ile de Türkiye’de bir numarayız. Firmamızda buluna personellerimize paketleme konusunda özel eğitim verip, bu eğitime nakliye asansörü kullanımı da dahil edilmektedir. Şoför personelimizin de en az dört yıl uzun yolculuk şoförlük deneyimi olması şartımızdır. Sağladığımız tüm bu hizmetlerimiz ile İstanbul İznik illeri arası evden eve nakliyatta biz bir numarayız.