İstanbul İnegöl Evden Eve Nakliyat

İstanbul İnegöl Evden Eve Taşıma

    İnegöl ile İstanbul illeri arası uzun yıllara varan tecrübemiz ile nakliye hizmeti vermekteyiz. İstanbul İnegöl arası nakliyede neden bizi tercih etmelinizi? Öncelikli olarak biz komisyon ile iş yapmamaktayız. Bundan da önemlisi, tüm müşterilerimizin parça eşyalarını sigortalamaktayız. Ek bir ilave ücreti ödemeden, sadece nakliye parasını ödeyerek parça eşyalarınızın yolda olması muhtemel deformasyonlara karşı sigortalanmalarını istemez misiniz? Firma olarak bunu size sağlamak, bizler için büyük mutluluk kaynağı.

Avrupa Nakliyat firması olarak, paketlemeden sorumlu ayrı personelimiz, paket açmadan sorumlu ayrı personelimizin bulunduğu bir firmayız. Paketlemeden sorumlu personelimiz, RTS adı verilen özel paketleme sistemi ile parça eşyalarınızı paketleyip, nakliye aracına yüklerden. Nakliye sonrası paket açmadan sorumlu personelimiz, nakliye asansörüne yükledikleri parça eşyaları, asansör ilgili kata daha varmadan açıp, istenilen noktaya konulmasını sağlıyorlar.

Firmamız sunduğu tüm bu hizmetler için ek ücret almayan Türkiye’de ki tek firma olma özelliğinde. Bizim için her müşterimiz eşit ve eşit kalitede hizmeti hak ediyor. Bu anlayışımızdan olsa gerek yıllardır, İnegöl İstanbul arası evden eve nakliyatta en çok tercih ettiğiniz firmayız.

One thought on “İstanbul İnegöl Evden Eve Nakliyat

  1. gecen hafta evimi tasitmak icin elmas evden eve nakliyat la anlastim esyami istanbul eyupten antalya merkeze tasittim elmas nakliyat sahibi demir bey ve ekibine cok tesekkur ediyorum tavsiye ederim evini tasiyacak olan arkadazlara hata orunu gercekten sifir daha onceki nakliyat firmalari bni cok uzmuzler murat beyin irtibat nosu 0533 209 65 08 kolay gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website