İstanbul Gemlik Evden Eve Nakliyat

 Gemlik istanbul Evden Eve Nakliyat

    Gemlik ile İstanbul arası fazla mesafe olmasa da, yolların oldukça bozuk ve kavisli olduğu bir gerçek. Bu yüzdendir ki pek çok birey, parça eşya taşıma konusunda kendilerine güvenemeyip, bir nakliye firmasını tercih ediyor.

Bu idea ile yola çıkan, biz Avrupa Nakliyat firması, tüm müşterilerimizin parça eşyalarını kendi eşyalarımız gibi kollama yolunda ilerliyoruz. Firmamız komisyon ile iş yapmayıp, nakliye hizmeti verdiği tüm müşterilerinin parça eşyalarını sigorta güvencesi ile koruyan bir firma olma özelliğine sahiptir.

Gemlik ilinden yada İstanbul’dan yola çıkacak nakliye araçlarında gerekli materyaller ile donatılan personelimiz, nakliyenin istenilen noktasında parça eşyaları RTS adı verilen özel sistem ile paketlemektedir. Sonrasında firma çalışanlarımız, paketledikleri parça eşyalarınızı nakliye asansörünü kullanarak nakliye aracına yerleştirip, sabitlemektedir. Sabitlenen parça eşyalar kavisli yollarda sarsıntı vb. uyaranlara karşı tepki vermeyip, deformasyona uğramamaktadır. Böylelikle, Gemlik İstanbul arası güvenli bir şekilde seyahat etmektedir. İstenilen varış noktasında küçük bir ihtimal de olsa parça eşyalarınıza zarar gelmesi halinde firmamız tüm maliyeti üstlenip, zararınızı telafi etmektedir.

One thought on “İstanbul Gemlik Evden Eve Nakliyat

  1. gecen hafta evimi tasitmak icin elmas evden eve nakliyat la anlastim esyami istanbul antalya merkeze tasittim elmas nakliyat sahibi mehmet bey ve ekibine cok tesekkur ediyorum tavsiye ederim .evini tasiyacak olan arkadaşlara gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum . daha onceki nakliyat firmalari beni cok uzmuşlerdi …mehmet beyin irtibat nosu 0533 209 65 08 kolay gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website