İstanbul Orhangazi Evden Eve Nakliyat

Post in istanbul bursa nakliyat

İstanbul Orhangazi arası  Nakliyat

    Evden eve nakliyat denildiğinde sizin de pek çokları gibi aklınıza Avrupa Nakliyat firması olarak biz geliyorsak, Orhangazi mahallesinde gösterdiğimiz kaliteli hizmet anlayışımızdan ileri gelmektedir bu.

Firma olarak, paketlemeden sorumlu personelimize Orhangazi semtlerinin yol ve güzergah haritaları iyice ezberletilip, tabiri caizse bölge karış karış öğretiliyor. Bunun yanında, paketlemeden sorumlu personelimiz, Amerikan paketleme sistemi oaln ETS sistemi ile ürünleri paketleyip, nakliye aracına yerleştiriyor. Son  olarak, nakliye bitiminde eğer gerekli görülmesi halinde nakliye asansörü ile nakliye aracından parça eşyalar istenilen katlara konuluyor.

Firmamızda bulunan araçlarımız da ayrı referans kaynaklarımız. Avrupa Nakliyat firmasında bulunan tüm araçlar son model donatılar ile zenginleştirilip, araçların en az üç yaşında olmalarına özen gösterilmektedir. Osmangazi mahallesinde dört yıldır en çok tercih edilen firma, son iki yıldır da, tercih edilen tek firma olmamızı bu denli titiz çalışmamıza borçluyuz. Firmamız da buluann şöför personelimiz de mahallenin yerli halkından, iki yıllık direksiyon tecrübesi olan bireyler şeklinde seçilmektedir. Sizi en iyi anlayan firma, Avrupa Nakliyat.