Bodrum Bursa Nakliyat

Post in bodrum bursa nakliye

 

    Elmas  Nakliyat firması olarak, Bodrum ili ile Bursa ili arasında parça eşya taşıma hizmetini sizler için sağlamaktayız. Firamız, bu iki ilde bulunan 50 nakliye firması içinde, en çok tercih edilen firma olmasının yanı sıra, marka olan tek firma olma özelliğindedir.

Elmas  Nakliyat firmasında, komisyon usülü çalışmak diye bir şey asla söz konusu olamaz. Firmamızın tüm müşterileri aynı haklar ile parça eşyaları korunmakta, tüm müşterilerimize aynı güvenlik sigortası yapılmaktadır. Firmamızda bulunan paketlemeden sorumlu personelimiz, parça eşyalarınızı merkez kaç kuvveti hesap ederek RTS sistemi ile paketlemektedir. Firmamız’da şöför personelimizin Bursa-Bodrum gibi uzun yolculuklara çıkmasında altı yıl şöförlük deneyimi, iki yıl da uzun mesafe deneyimi olması şartı koyulmaktadır. Ayrıca, kavis ve yol durumu hakkında şöför personelimize eğitim verilmektedir.

Elmas  Nakliyat firmasının sunduğu hizmetler bunlarla da sınırlı değildir. Firmamızda hizmete sunulan araçların tümü maksimum üç yaşında olup, her ay düzenli bakımları yapılmaktadır. Her aracımıza nakliye asansörü gereksin yada gerekmesin engtegre halinde olup, personelimize nakliye asansörü kullanımı hakkında eğitim verilmektedir.